Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vajza e Merita Spahiut i deklason të gjitha me këtë pamje
Vajza e Merita Spahiut i deklason të gjitha me këtë pamje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza e Merita Spahiut i deklason të gjitha me këtë pamje

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,332 shikime
 • 1,332 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biona Muqiqi shfaqet joshëse në imazhin e fundit 

Kategoritë


0 komente


0/500