Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Biona kujdeset për vajzën e Albatritit dhe Egzonës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Biona kujdeset për vajzën e Albatritit dhe Egzonës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Biona kujdeset për vajzën e Albatritit dhe Egzonës

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 3,090 shikime
 • 3,090 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një hallë si Biona

Kategoritë


0 komente