Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedat me kandidatin për anëtar bordi në Ndërmarrjen Hidrodrini, Pejë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedat me kandidatin për anëtar bordi në Ndërmarrjen Hidrodrini, Pejë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedat me kandidatin për anëtar bordi në Ndërmarrjen Hidrodrini, Pejë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 775 shikime
 • 775 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

NJëra nga bisedat e Adem Grabovcit me një aferm të tij, me të cilin merret vesh se ka hyrë në listë për në ndërmarrjen Hidro-Drini në Pejë.

Kategoritë


0 komente