Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Raporti me fqinjët, Miqtë dhe Armiqtë dhe Raporti mes Shqiptarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Raporti me fqinjët, Miqtë dhe Armiqtë dhe Raporti mes Shqiptarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 46:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Raporti me fqinjët, Miqtë dhe Armiqtë dhe Raporti mes Shqiptarëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Z. Abdi BAleta Pjesa e dytë e intervistës Tema: Raporti me fqinjët, Miqtë dhe Armiqtë dhe Raporti mes Shqiptarëve Çka nënkuptojmë me fqinjë Cilët janë fqinjët tanë Çfarë synimesh kanë ata ndaj Shqiptarëve Si ishin raportet gjatë historisë Si duhet të jenë raportet me fqinjë Kush janë miqtë dhe armiqtë tanë Raporti i shqiptarëve me Turqinë Kolona e pestë te në Cili është raporti mes shqiptarëve Cili është Mendimi Shqiptar A mendojnë Shqiptarët apo jo A kemi ne mendim të unifikuar Pse duhet rishkruar historia Për këto dhe shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës z. Abdi Baleta. www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente