Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta-Gjendja e Shqiptarëve sot, tre udhekryqet e mëdha dhe Identitetet.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta-Gjendja e Shqiptarëve sot, tre udhekryqet e mëdha dhe Identitetet.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Abdi Baleta-Gjendja e Shqiptarëve sot, tre udhekryqet e mëdha dhe Identitetet.

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi me Abdi Baleten Tema: Gjendja e Shqiptarëve sot dhe tre udhëkryqet e mëdha shqiptare | Identitetet Pershkrimi: Cila është gjendja e shqiptarëve sot, a është e zgjidhur apo e pa zgjidhur, Cila është gjendja e mendimi politik shqiptar Cili është roli I ndërkombëtarëve për gjendjen e shqiptarëve Nevoja e krijimit të një fronit shqiptar në mendin dhe veprim Cilat janë Tre problemet madhore të Shqiptarëve Ç’është identiteti dhe cilat janë llojet e identiteteve Cili duhet të jetë raporti I identitetit kombëtar dhe fetar Roli I sistemit komunist në dobësimin e identiteteve Për këto dhe shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës z. Abdi Baleta. mund ta përcjellni në RTV Mitrovica, RTV BESA, TV DRITA www.fronti.info https://www.facebook.com/Fronti.info/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente