Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Prof Hysamedin Feraj Marrëdhëniet Shqiptare me Njeriun, Filozofine dhe Shkencen
Bisedë me Studiues - Prof Hysamedin Feraj Marrëdhëniet Shqiptare me Njeriun, Filozofine dhe Shkencen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Prof Hysamedin Feraj Marrëdhëniet Shqiptare me Njeriun, Filozofine dhe Shkencen

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 72 shikime
 • 72 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi me Prof. Dr. Hysamedin Feraj Tema: Marrëdhënjet karakteristike shqiptare me Njeriun, Filozofinë dhe Shkencen Pershkrimi: Pjesa e parë e intervistës së bërë në Tiranë Cilat janë marrëdhëniet karakteristike Shqiptare me Njeriun, me Mendimin- Filozofinë dhe me Shkencën? Kush është njeriu? Njerëzorja dhe shtazorja të njeriu. A mendojmë ne ? A shikojmë në mënyrë realiste gjendjen tonë ? Si të bëhemi ashtu si duhet? Cili është raporti I mendimtarëve me pushtetin dhe anasjelltas? A I dëgjojmë në njerëzit e ditur apo jo ? Nëse jo, pse jo? Për këto dhe për shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës Prof. Dr. Hysamedin Feraj./FRONTI www.fronti.info https://www.facebook.com/Fronti.info/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500