Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Blici serb publikon pamje kur ROSU tërheq zvarrë Gjuriqin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Blici serb publikon pamje kur ROSU tërheq zvarrë Gjuriqin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Blici serb publikon pamje kur ROSU tërheq zvarrë Gjuriqin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,612 shikime
 • 1,612 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Blici serb publikon pamje kur ROSU tërheq zvarrë Gjuriqin

Kategoritë


0 komente