Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Bllokimi i rrugës Kaçanik-Hani i Elezit izolon dy fshatra, rrezikohet mbyllja e dy shkollave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bllokimi i rrugës Kaçanik-Hani i Elezit izolon dy fshatra, rrezikohet mbyllja e dy shkollave

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bllokimi i rrugës Kaçanik-Hani i Elezit izolon dy fshatra, rrezikohet mbyllja e dy shkollave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 158 shikime
 • 158 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bllokimi i rrugës Kaçanik-Hani i Elezit izolon dy fshatra, rrezikohet mbyllja e dy shkollave

Kategoritë0 komente