Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bora & Bindi me punimet e tyre ne BONEVET
Bora & Bindi me punimet e tyre ne BONEVET

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bora & Bindi me punimet e tyre ne BONEVET

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Ngjyrat 💥 që më së shumti i dëshirojmë, me tingujt e muzikës 🎵 i kombinojmë dhe në klasën littleBits i shijojmë. 👫Bora dhe Bindi së bashku kanë realizu projektet e tyre me qarqet magjike littleBits. Mësimi, argëtimi dhe loja janë pjesë e pandashme e jona! Nëse edhe ti don me qenë pjesë e aktiviteteve tona apliko në 🌐 www.bonevet.org/klasat-mars/

Kategoritë


0 komente


0/500