Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bizneset ankohen për vonesa në trajtimin e kontesteve pas shuarjes së Bordit të Ankesave në AKP
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bizneset ankohen për vonesa në trajtimin e kontesteve pas shuarjes së Bordit të Ankesave në AKP

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bizneset ankohen për vonesa në trajtimin e kontesteve pas shuarjes së Bordit të Ankesave në AKP

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bizneset ankohen për vonesa në trajtimin e kontesteve pas shuarjes së Bordit të Ankesave në AKP

Kategoritë


0 komente