Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Brenda nje kompjuteri - Klasa littleBits ne BONEVET
Brenda nje kompjuteri - Klasa littleBits ne BONEVET

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brenda nje kompjuteri - Klasa littleBits ne BONEVET

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Qe te njihemi me shume per pjeset qe e kompletojne nje kompjuter dhe rendesine e tyre, krijuesit tane te vegjel ne fillim te seciles klase hapin kompjuteret dhe mesojne per secilen pjese veq e veq se si ato funksionojne dhe per rendesine e tyre.

Kategoritë


0 komente


0/500