Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Brenda shtëpisë ku festa përfundon në orën 20:00
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brenda shtëpisë ku festa përfundon në orën 20:00

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brenda shtëpisë ku festa përfundon në orën 20:00

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 54 shikime
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ajo tash e sa vjet nuk e feston natën më të gjatë të vitit. Jo pse nuk ka dëshirë por se nuk ka të afërm afër vetes. Thotë se ndihet e mërzitur sepse askush nga familjarët nuk vjen ta vizitojë.

Kategoritë


0 komente