Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Byte, Short dhe Int | Tipet e të Dhënave | Java | Programim | Informatikë
Byte, Short dhe Int | Tipet e të Dhënave | Java | Programim | Informatikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Byte, Short dhe Int | Tipet e të Dhënave | Java | Programim | Informatikë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leksion mbi tre tipe të dhënash për vlera numerike.

Lini komentet tuaja më poshtë dhe bëni Subscribe për më shumë.

Website: https://sputnik.al/
Facebook: https://www.facebook.com/sputnik.al/
Instagram: https://www.instagram.com/sputnik.al/

#java #programim #shqip

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500