Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çerkini: Krerët e shtetit do të mund të bënin më shumë për të pagjeturit
Çerkini: Krerët e shtetit do të mund të bënin më shumë për të pagjeturit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çerkini: Krerët e shtetit do të mund të bënin më shumë për të pagjeturit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 113 shikime
 • 113 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

18 balona të bardhë me kërkesat e familjarëve të të pagjeturve për të ditur për më të dashurit e tyre, janë hedhur në ajër për nder të Ditës Ndërkombëtare për Persona të Zhdukur.

Kategoritë


1 koment


0/500