Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Certifikohet Federata e Peshëngritjes së Kosovës
Certifikohet Federata e Peshëngritjes së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Certifikohet Federata e Peshëngritjes së Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dhjetëra administratorë, trajnerë e peshëngritës të Federatës së Peshëngritjes së Kosovës, janë certifikuar të dielën, pas vijimit për tri ditë radhazi të kursit bazik për administratorë të sportit, të mbajtur në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente


0/500