Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çështja e të pagjeturve të jetë në krye të agjendës së bisedimeve në Bruksel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çështja e të pagjeturve të jetë në krye të agjendës së bisedimeve në Bruksel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çështja e të pagjeturve të jetë në krye të agjendës së bisedimeve në Bruksel

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 5 shikime
 • 5 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësues të organizatave për të drejtat e njeriut, qytetarë e shoqëri civile kanë marshuar sot në sheshin e Prishtinës për të kërkuar zbardhjen e fatit të personave të zhdukur gjatë luftës së fundit në Kosovë.

Kategoritë0 komente