Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Cheers

18,553 shikime

Lisi 13 vjeçar sapo ka marrë rrogën e parë dhe vendosë ta shpenzojë atë duke pirë raki me shokët e punës, si një “burrë i vërtetë”. Shumë shpejt situata del nga duart dhe karakteret nisin të tjetërsohen. Mes gjithë atyre burrave që po sillen si fëmijë, Lisi i vogël gjen rastin të tregojë pjekurinë e tij.

Shfaq më shumë

Regjisore: Norika Sefa 

Producentë: Yll Uka, Valon Bajgora 

Aktorë: Andi Bajgora, Luan Jaha, Bislim Muqaj, Nëntor Fetiu, Veton Osmanaj dhe Xhelal Haliti 
 

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Cheers
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat