Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Cilësia e ajrit në kryeqytet ka kaluar në nivelin e rrezikshmërisë për shëndetin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilësia e ajrit në kryeqytet ka kaluar në nivelin e rrezikshmërisë për shëndetin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilësia e ajrit në kryeqytet ka kaluar në nivelin e rrezikshmërisë për shëndetin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 117 shikime
 • 117 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishtina prin në listën e vendeve me cilësinë më të pashëndetshme të ajrit në botë.

Kategoritë


0 komente