Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Cima kështu u befasua për ditëlindje përderisa ishte duke fjetur.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cima kështu u befasua për ditëlindje përderisa ishte duke fjetur.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cima kështu u befasua për ditëlindje përderisa ishte duke fjetur.mp4

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 3,788 shikime
 • 3,788 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Urimi i veçantë i bashkëshortes për Cimën

Kategoritë


0 komente