Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çka është TapQuiz?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka është TapQuiz?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka është TapQuiz?

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 27,804 shikime
 • 27,804 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tap n'All çdo të martë
Tap n'Shije çdo të mërkurë
Tap n'Dije çdo të enjte

Duke filluar nga ora 19:00. Si te luajmë?

Prodhim i GjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

7 komente