Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çka (nuk) punoi komuna e Prishtinës këtë verë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka (nuk) punoi komuna e Prishtinës këtë verë?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka (nuk) punoi komuna e Prishtinës këtë verë?

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 127 shikime
 • 127 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çka (nuk) punoi komuna e Prishtinës këtë verë?

Kategoritë0 komente