Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çka u raportua në mbledhjen e fundit për demarkacionin?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka u raportua në mbledhjen e fundit për demarkacionin?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka u raportua në mbledhjen e fundit për demarkacionin?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 268 shikime
 • 268 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Cilat priten të jenë të gjeturat e Komisionit për Shenjimin e Kufirit që tashmë është gati. Kjo është ajo çfarë kanë raportuar në mbledhjen e fundit.

Kategoritë0 komente