Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Closed Beta e Valorant vjen në 7 prill | GameON BUZZ
Closed Beta e Valorant vjen në 7 prill | GameON BUZZ

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Closed Beta e Valorant vjen në 7 prill | GameON BUZZ

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pritjes së gjatë për Valorant thuajse i ka ardhur fundi. Riot Games njoftoi më 30 mars se closed beta e Valorant do të niste më në fund në disa rajone të botës më 7 prill. Më shumë informacion mbi këtë beta, si dhe mënyrën se si mund të bëheni pjesë e saj, do ta mësoni në këtë GameON Buzz.

 

Kategoritë


0 komente


0/500