Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Çohu” gjen konflikt interesi për parkun memorial “Ibrahim Rugova” në Istog, ngecin punimet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Çohu” gjen konflikt interesi për parkun memorial “Ibrahim Rugova” në Istog, ngecin punimet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Çohu” gjen konflikt interesi për parkun memorial “Ibrahim Rugova” në Istog, ngecin punimet

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 263 shikime
 • 263 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Çohu” gjen konflikt interesi për parkun memorial “Ibrahim Rugova” në Istog, ngecin punimet


  0 komente