Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përleshen pushuesit në plazhin e Shëngjinit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përleshen pushuesit në plazhin e Shëngjinit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përleshen pushuesit në plazhin e Shëngjinit

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,317 shikime
 • 1,317 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dalin pamjet e momenti kur burrat kapen në plazh 

Kategoritë


0 komente