Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Coronavirus vonon lançimin e PS5 dhe Xbox Series X | GameON Buzz
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Coronavirus vonon lançimin e PS5 dhe Xbox Series X | GameON Buzz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Coronavirus vonon lançimin e PS5 dhe Xbox Series X | GameON Buzz

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duhet thënë se 2020 ka nisur në mënyrë mjaft të keqe dhe duket se epidemia e Coronavirus ka prekur dhe konsolat e gjeneratës së ardhshme. Çfarë do të ndodhë me lançimin e tyre?

Kategoritë


0 komente