Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Cuoci: Situatë e qetë, s’kemi plan për zvogëlimin e trupave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cuoci: Situatë e qetë, s’kemi plan për zvogëlimin e trupave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cuoci: Situatë e qetë, s’kemi plan për zvogëlimin e trupave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me gjithë ngjarjet e fundit që ndodhen në veri, situata në Kosovë është e qetë dhe stabile. Kështu thotë në një intervistë për KosovaPress komandanti i KFOR-it, gjenerali Salvatore Cuoci, i cila ka theksuar se NATO e mbështet transformimin e FSK-së në Forcë të Armatosur, vetëm nëse bëhet me ndryshimin e Kushtetutës së Kosovës.

Kategoritë


0 komente