Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dallgët e frikshme shpërthejnë pas stuhisë në Ulqin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dallgët e frikshme shpërthejnë pas stuhisë në Ulqin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dallgët e frikshme shpërthejnë pas stuhisë në Ulqin

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,754 shikime
 • 1,754 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Moti i lig ka përfshirë pjesën veriore të Shqipërisë dhe Malit të Zi

Kategoritë


0 komente