Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Daorsa Sopa - SHAJ (Arilena Ara, Eurovision2020, Albania)
Daorsa Sopa - SHAJ (Arilena Ara, Eurovision2020, Albania)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daorsa Sopa - SHAJ (Arilena Ara, Eurovision2020, Albania)

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

CONNECT WITH DAORSA:

Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa/

Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/

Gjirafa Video: https://daorsasopa.gjirafa.com/

Twitter: https://twitter.com/daorsa_sopa

Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official

Original song by: https://www.youtube.com/channel/UCipTjj7pod2DdA_vwQIow1g Arrangement by: Avdullah Dugolli

Thanks to wonderfull studio and production: KROMATIKA - Ferizaj

  Shfaq më shumë Shfaq më pak