Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dasma e aktivistit që sipas Kurtit është modest eskaloi me “sheikun” që gjuante para
Dasma e aktivistit që sipas Kurtit është modest eskaloi me “sheikun” që gjuante para

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dasma e aktivistit që sipas Kurtit është modest eskaloi me “sheikun” që gjuante para

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,880 shikime
 • 5,880 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, krahas udhëtimeve të ndryshme nëpër qytetet e Kosovës, me moton kundër “PANhajnisë”, ka gjetur kohë që të shkojë edhe në një dasmë të një aktivisti nga Rahoveci.

Kategoritë


0 komente


0/500