Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Dasma shndërrohet në arenë boksi- Përdoren grushtet, armët e karriget
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dasma shndërrohet në arenë boksi- Përdoren grushtet, armët e karriget

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dasma shndërrohet në arenë boksi- Përdoren grushtet, armët e karriget

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 450 shikime
 • 450 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente