Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dasmat dhe Pampersat - Dokumentar
Dasmat dhe Pampersat - Dokumentar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 49:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dasmat dhe Pampersat - Dokumentar

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 20,893 shikime
 • 0 shikues
 • 8
 • 8
 • Shpërndaje

Për videon

Martesa, dikur udhëhequr nga rregulla të rrepta dhe uniforme, tani merr shumë forma në këtë epokë të ndryshimit të shpejtë shoqëror në Kosovë. 

Regjia: Antoneta Kastrati & Casey Cooper Johnson
Ne role: Bajram dhe Shkurte Nikqi, Jeton dhe Jehona Shala, Ramiz dhe Ida Muckurtaj,     Bedri, Xheva dhe Merita Behrami
Produksioni: Crossing Bridges

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente


0/500