Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Death Stranding GameON Review - Një lojë nga Hideo Kojima
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Death Stranding GameON Review - Një lojë nga Hideo Kojima

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Death Stranding GameON Review - Një lojë nga Hideo Kojima

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 241 shikime
 • 241 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas gjithë anticipimit, loja ekskluzive për PS4, Death Stranding, është më në fund këtu. A është gjithçka që prisnit? Zbulojeni në review-n e GameON Albania!

Death Stranding mund të luhet në PS4 dhe PS4 Pro. Kjo review është mundësuar nga Albagame.

Për ta blerë lojën online vizitoni links më poshtë:

Shqipëri
PS4 - http://bit.ly/alba-deathstranding

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente