Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Debat qesharak në mes të Haradinajt dhe Konjufcës për gjuajtjen e ministrit me armë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Debat qesharak në mes të Haradinajt dhe Konjufcës për gjuajtjen e ministrit me armë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Debat qesharak në mes të Haradinajt dhe Konjufcës për gjuajtjen e ministrit me armë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 64 shikime
 • 64 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigjur deputetit Glauk Konjufcës për gjuajtjen e ministrit me armë, ka thënë se tradita e gjuajtjes me armë te shqiptarët ekziston që prej e mbaj mend veten.

Kategoritë


0 komente