Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
DEBATE PËR MITROVICËN – Plani i Bahtirit për 3500 vende të reja pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATE PËR MITROVICËN – Plani i Bahtirit për 3500 vende të reja pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATE PËR MITROVICËN – Plani i Bahtirit për 3500 vende të reja pune

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 811 shikime
 • 811 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATE PËR MITROVICËN – Plani i Bahtirit për 3500 vende të reja pune

Kategoritë


0 komente