Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
DEBATI PËR ISTOG - Elshani: Shujta për nxënës, arsim apolitik
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR ISTOG - Elshani: Shujta për nxënës, arsim apolitik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR ISTOG - Elshani: Shujta për nxënës, arsim apolitik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 139 shikime
 • 139 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR ISTOG - Elshani: Shujta për nxënës, arsim apolitik

Kategoritë


0 komente