Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
DEBATI PËR KAMENICËN – Gashi premton shesh 1 milion euro në rrugën kryesore në qytet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR KAMENICËN – Gashi premton shesh 1 milion euro në rrugën kryesore në qytet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR KAMENICËN – Gashi premton shesh 1 milion euro në rrugën kryesore në qytet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 401 shikime
 • 401 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR KAMENICËN – Gashi premton shesh 1 milion euro në rrugën kryesore në qytet

Kategoritë


0 komente