Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Delawie tregon nëse do të ketë ndryshime të misionit të KFOR-it pas samitit të NATO-s
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Delawie tregon nëse do të ketë ndryshime të misionit të KFOR-it pas samitit të NATO-s

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Delawie tregon nëse do të ketë ndryshime të misionit të KFOR-it pas samitit të NATO-s

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 218 shikime
 • 218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Delawie tregon nëse do të ketë ndryshime të misionit të KFOR-it pas samitit të NATO-s

Kategoritë


0 komente