Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dënim me burgim, me të holla dhe konfiskim për mashtrim të komunës së Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dënim me burgim, me të holla dhe konfiskim për mashtrim të komunës së Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dënim me burgim, me të holla dhe konfiskim për mashtrim të komunës së Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 554 shikime
 • 554 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dënim me burgim, me të holla dhe konfiskim për mashtrim të komunës së Prishtinës

Kategoritë


0 komente