Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deputetët e PDK dhe LDK përplasen rreth nderimit të përvjetorit të masakrës së Poklekut
Deputetët e PDK dhe LDK përplasen rreth nderimit të përvjetorit të masakrës së Poklekut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët e PDK dhe LDK përplasen rreth nderimit të përvjetorit të masakrës së Poklekut

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e PDK-së dhe LDK-së janë përplasur rreth nderimit të përvjetorit të masakrës së Poklekut në Drenas.

Kategoritë


0 komente


0/500