Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 481 shikime
 • 481 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deri dje Limaj i quante marrëzira përpjekjet e Thaçit për unifikim rreth dialogut

Kategoritë


0 komente