Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Deri ku kanë shkuar hetimet e Policisë për të shtënat e zyrtarëve në ahengun për Limajn
Deri ku kanë shkuar hetimet e Policisë për të shtënat e zyrtarëve në ahengun për Limajn

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deri ku kanë shkuar hetimet e Policisë për të shtënat e zyrtarëve në ahengun për Limajn

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 456 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deri ku kanë shkuar hetimet e Policisë për të shtënat e zyrtarëve në ahengun për Limajn

Kategoritë


0 komente


0/500