Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dëshmitarë e video për tregeti me heroinë - pse Prokuroria në Gjakovë e mbylli rastin e Adri Kelmendit?
Dëshmitarë e video për tregeti me heroinë - pse Prokuroria në Gjakovë e mbylli rastin e Adri Kelmendit?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëshmitarë e video për tregeti me heroinë - pse Prokuroria në Gjakovë e mbylli rastin e Adri Kelmendit?

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 852 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Emisionin e plotë mund ta gjeni këtu:

https://bit.ly/3e3XtiJ

Kategoritë


0 komente


0/500