Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dështon mbledhja e Qeverisë, Haradinaj paralajmëron ministrat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dështon mbledhja e Qeverisë, Haradinaj paralajmëron ministrat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dështon mbledhja e Qeverisë, Haradinaj paralajmëron ministrat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbledhja e Qeverisë së Kosovës ka dështuar sot për shkak të mungesës së disa ministrave. Ajo është vendosur të mbahet të martën në orën 15:00.

Kategoritë


0 komente