Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Dhurohen tetë laptopë për OJQ-të e grave në Kosovë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Dhurohen tetë laptopë për OJQ-të e grave në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Dhurohen tetë laptopë për OJQ-të e grave në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tetë shoqata të grave në Kosovë, të cilat janë pjesë e rrjetit “Women 4 Women” sot kanë përfituar nga një laptop, si donacion nga Ambasada e Tajvanit në Hungari.

Kategoritë


0 komente