Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi s’mund të bëjë bashkë as partitë në pushtet për ekip negociator me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi s’mund të bëjë bashkë as partitë në pushtet për ekip negociator me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi s’mund të bëjë bashkë as partitë në pushtet për ekip negociator me Serbinë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 105 shikime
 • 105 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi s’mund të bëjë bashkë as partitë në pushtet për ekip negociator me Serbinë

Kategoritë0 komente