Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dialogu, LDK e PSD të palëkundura nga qëndrimet e tyre
Dialogu, LDK e PSD të palëkundura nga qëndrimet e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dialogu, LDK e PSD të palëkundura nga qëndrimet e tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Partitë opozitare mbeten të palëkundura në qëndrimet e tyre sa i përket dialogut me Serbinë, duke kundërshtuar që ai të udhëhiqet nga presidenti Hashim Thaçi.

Kategoritë


0 komente


0/500