Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dialogu Serbi-Kosovë të përfundojë me njohje reciproke
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dialogu Serbi-Kosovë të përfundojë me njohje reciproke

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dialogu Serbi-Kosovë të përfundojë me njohje reciproke

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një dekadë nga shpallja e pavarësisë së Kosovës dhe shtatë vite të lehtësimit të dialogut nga BE në mes të Kosovës dhe Serbisë, nuk kanë menaxhuar që të sjellin normalizim të plotë të marrëdhënieve në mes të dy shteteve.

Kategoritë


0 komente