Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kjo video nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Kliko nëse dëshiron të vazhdosh në video.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Kjo video nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Kliko nëse dëshiron të vazhdosh në video.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Diamanti - Film Artistik
Diamanti - Film Artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Kompleksi Magnolia, Pejë

049 50 30 60

Flux SH.P.K

Diamanti - Film Artistik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 376,886 shikime
 • 0 shikues
 • 28
 • 28
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Diamanti" është një film i gjatë artistik, i cili ndjek historinë e personazheve të filmit "Zonjusha". Këtu, treshja protagoniste Vuca, Bulli dhe Zagi detyrohen të vjedhin një diamant, si kusht për jetën e tyre.

Prodhuar nga: A&G Production, Ikonë Studios, gjirafaStudios, QKK
Regjia: Genc Berisha
Në rolet kryesore: Armend Baloku, Besart Sllamniku, Muhamed Arifi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

67 komente


0/500