Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Djali i dëshmorit: Pjesëtarët e FARK-ut nuk janë fsheh në therra e hotele
Djali i dëshmorit: Pjesëtarët e FARK-ut nuk janë fsheh në therra e hotele

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i dëshmorit: Pjesëtarët e FARK-ut nuk janë fsheh në therra e hotele

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 19 vjetorin e rënies së heroit Sali Çekaj, djali i tij Hysen Çekaj ka thënë disa fjalë për politikanët të cilët kanë deklaruar se pjesëtarët e FARK-ut pjesë e së cilës ishte edhe babai i tij “janë strehuar në therra”.

Kategoritë


0 komente


0/500